Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Масивна дошка купити м. Київ Ціна на дошку

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Масивна дошка – чому у неї така ціна?

Масивна дошка виготовлена ​​з цілісного масиву шляхетної породи (дуб, ясен, екзотичні породи), якщо дивитися на торець масивної дошки, то вона не повинна мати багатошарову конструкцію. Робочий шар складає 6-9мм, що дозволить перешліфувати (оновлювати дошку) близько 6 разів. Виробництво масивної дошки починається від кругляка, який розпилюють на необрізну дошку, потім з неї виготовляють паркетну фризу (прямокутник з масиву) та завершальними етапами є фрезерування шип-пазу, калібрування дошки та її покриття.

Ціна масивної дошки вища ніж паркетна?

Найбільш екологічно чистий продукт повністю виключає у своєму складі будь-які матеріали, крім дерева. Немає склеєних елементів.
Високий рівень ремонтопридатності, можливість шліфування (циклювання) 5-7 разів. Термін служби масивної дошки до 100 років.
Найкраща тепло- та шумоізоляція без перебільшень. Повністю виключає скрип, похрумкування та ефект барабана.
Геометрія масивної дошки: товщина, ширина, довжина
Слід зазначити, що ширина масивної дошки починається від 100мм і довжина однієї партії складатиме набір із різних дощок по довжині, не більше 500-1500мм. Якщо дошка має ширину до 100мм та фіксовану довжину, наприклад 500мм – даний вид масиву має свою назву – паркет, іноді можна зустріти найменування штучного паркету. Геометричні параметри масивної дошки змінюються залежно від виробника. Розглянемо які ми можемо зустріти параметри по ширині, довжині, товщині.

  • Загальна товщина: 15-22мм, існує такий самий параметр як товщина робочого шару. Товщина робочого шару визначає кількість можливих шліфувань. Вимірюється від верхньої точки дошки до шип-пазу.
  • Ширина дошки від 100 до 180 мм. При виборі ширини дошки рекомендують звернути увагу на особливості приміщення, де буде укладена масивна дошка:

Розмір приміщення. Для дрібніших приміщень не варто вибирати широку дошку і навпаки. Ширина та довжина дошки мають бути в гармонії з об'ємом приміщенні.
Стабільність вологості та температури. Чим ширша дошка, тим більше вона може змінювати свої геометричні параметри, результатом чого можуть стати невеликі щілини між дошками.
Зовнішній вигляд. На широкій дошці від 120мм краще видно малюнок дерева. Який розкриває неповторність та характер (рустик, натур, селект) Вашої статі.
Довжина: 400-2200 мм. В окремих випадках довжина дощок може досягати 3000мм (часто продається в палубному наборі*). Один із важливих параметрів, на який варто звернути. Довжина дошки може сильно вплинути на зовнішній вигляд Вашої статі. Стандартом вважається набір довжин від 500 мм до 1500 мм.

Потрібно знати перед покупкою Масивної дошки: фаска, шип-паз, компенсаційні шви в масивній дошці

З'єднання між дошками у 98% випадках це шип-паз. З одного боку дошки буде вифрезеровано паз, а з протилежної шпильки. З'єднання шип-паз не дозволяє проводити монтаж без застосування клеїв. Клей буде наноситися не на шип-паз дощок. Клей наносити на основу, до якої надалі приклеюється дошка.

З'єднання замок, для монтажу плаваючим способом, в масивній дошці Ви все-таки зможете зустріти, але в дуже обмежених поодиноких випадках. Як і монтаж на скоби (плаваючим методом) без застосування клею. Дані дві технології монтажу, без приклеювання, мають дуже спірні сторони і не рекомендуються більшістю як майстрів, так і виробниками масивної дошки.

Фаска в масивну шахівницю. Фаскою називають зріз торцевої кромки верхньої частини дошки під 45 градусів. З'єднані дошки з фаскою утворюють між дошками канавку. Головне завдання фаски - приховувати сезонні коливання, якщо сказати грубо - приховувати щілини, які утворюються внаслідок віддачі вологи дошкою в довкілля.

масивна дошка

Фаска массивной дошки у Києві

Варіанти виконання фаски можна розділити на двосторонню та чотиристоронню. Двосторонньою фаскою називають фаску, яка присутня на двох сторонах дошки, завжди довші. Створюючи при цьому ефект довгих дощок, що в деяких країнах навіть більше поширене, ніж чотиристороння. Якщо фаска нанесена по периметру дошки, з чотирьох її сторін, це чотиристороння фаска.
Масивна дошка без фаски. Продаж масивної дошки без фаски говорить нам про те, що покриття наноситиметься на об'єкті після укладання дошки. Відсутність фаски прийнятно для штучного паркету, який має ширину дощок до 90мм, оскільки чим дошка, тим менше вона змінює свої параметри.

Компенсаційні шви. Якщо перевернути масивну дошку можна побачити не глибокі пази вздовж усієї дошки. Вони можуть бути досить різної форми та глибини. Їхнє завдання – зняти напругу в дошці знижуючи жолоблення дошки, яке може статися через зміни вологості та температури до та після укладання масивної дошки.

Сортування масивної дошки: рустик, селект, натур.

Сортування масивної дошки ділиться на три основні категорії, це селект, натур та рустик. Відбувається за певними параметрами: розмір сучка, наявність заболоні, відтінку дерева. Уявимо, що у вас є 100 дощок. І нам необхідно розкласти їх у три стоси, стосик ми назвемо селект, натур, рустик. У першу стопку ви складатимете дошки з сучком до 3мм, без заболоні і однакові по відтінку. У другий стос складіть всі дошки в яких сучок до 20мм і зустрічається заболонь в невеликих розмірах. Інші дошки ви складете в стопку рустик.

Звичайно, варто враховувати, що немає єдиного стандарту для сортування. І кожен виробник у праві встановлювати свої критерії та називати сорти як завгодно, наприклад, сорт рустик може мати назву антик. Кількість сортиров також не обмежується трьома ступенями, іноді вони можуть досягати і до 7 сортувань. Наприклад, польський виробник має такі сортування: elegance, natur, classic, classic villa, unique, rustic, superrustic, old cottage.

Сортування масивної дошки

Селект – радіальний та тангенційний розпил. Сучки до 3 мм темні (шпакльовані), до 5 мм світлі (живі). Колір дощок має рівномірний характер. Без заболоні.
Натур - радіальний та тангенційний розпил. Сучки до 15 мм темні (шпакльовані), до 30 мм світлі (живі). Невеликі зміни кольору між дошками. Заболонь до 1см.
Рустик - радіальний та тангенційний розпил. Сучки до 25 мм темні (шпакльовані), до 50 мм світлі (живі). Відтінки дощок мають більш виражений характер. Заболонь до 2см.
Покриття масивної дошки: лак, олія-віск, олія

Як захисне покриття масивної дошки можуть виступати такі типи: лак, масло-віск, масло і деякі їх різновиди, пов'язані з особливостями виробництва, наприклад УФ лак і УФ масло. Часто запитують: Що краще лак чи масло-віск, а може масло? Відповідь це питання може дати лише сам покупець після того, як зрозуміє особливості кожного покриття. Розглянемо в стислості кожне покриття.

Лак – полімерне покриття, яке створює міцну плівку на поверхні дерева, що забезпечує повне закриття пор та вирівнювання поверхні. Має високий ступінь зносостійкості та найнижчу ремонтопридатність.
Для тих споживачів, хто шукає підлогу, яка не вимагає догляду, жертвуючи при цьому натуральним зовнішнім виглядом, тактильними відчуттями та повною відсутністю можливості локально відновлювати підлогу.

Олія віск – склад з натуральних компонентів олії та воску. Мастила приникають у пори деревини зміцнюючи у верхніх кулях, а вокс створює невелику плівку на поверхні, яка надає зносостійкості Вашій підлозі.
Для тих, хто хоче поєднання натуральних відчуттів та оптимального захисту підлоги. Не вимагає трудомісткого догляду. Надає можливість проводити локальне відновлення покриття.

Олія – Склад із натуральної олії. Олія припадає в пори деревини, підкреслюючи структуру деревини, при цьому повністю передає відчуття непокритого дерева. Не створює плівку на поверхні
Для тих, хто шукає виразну, максимально натуральну підлогу. Великим мінусом даного покриття є трудомісткий постійний догляд і низька хімічна стійкість і стійкість на стирання за рахунок відсутності будь-якої плівки на поверхні. Корисна порада: якщо Ви бачите напис покриття – олія, то Вам слід уточнити у продавців який саме тип олії був використаний. Так, як різниця між маслом і масло-віском досить відчутна у догляді, хімічної стійкості, зносостійкості та тактильних, зорових відчуттів.

Метод укладання масивної дошки в Україні та в Києві

Якщо бути коротким, укладання масивної дошки передбачає приклеювання дошки до основи, часто яким виступає попередньо приклеєна і відшліфована фанера. Повний цикл та особливості укладання ми не розглядатимемо, оскільки це дуже велике питання. Але важливо знати, що масивна дошка не встановлюється на будь-які види підігріву

Вгору
(NOPE) ,